Телевизор Vinga 55", L55UHD21B

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1497431938
- +380 (67) 005-95-09
Телевизор Vinga 55", L55UHD21B, без Smart TV
Смарт-скіли моделі підлягають «прокачування» за допомогою зовнішньої приставки. Телевізор же веде прийом сигналів цифрового сітки мовлення (підтримуються поширені стандарти DVB-T2, DVB-C і DVB-S/S2), відтворює відеофайли з USB-носіїв і може використовуватися як засіб виведення зображення зі сторонніх джерел відеосигналу.
Ноутбук, ігрову консоль і інші пристрої ззовні передбачається підключати до телевізора через один з дуету USB-портів, тріо роз'ємів HDMI, SCART-інтерфейс, компонентний і композитний відеовходи. «Фасад» моделі наданий у розпорядження екрану 55-дюймової розмірності по діагоналі з роздільною здатністю трансльованого зображення 4К (3840х2160 пікселів). Час відгуку панелі виміряно в межах 8 мс, кути огляду досягають 178°, а показник частоти зміни кадрів дорівнює 60 Гц. Звуковий супровід відеоряду забезпечують в міру голосисті стереодинаміки формату 2 х 8 Вт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vinga |
| Страна производитель | Китай |
| Изогнутый экран | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 55 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Крепление на стену | Да |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Потребляемая мощность | 138 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 722 мм |
| Глубина | 92 мм |
| Ширина | 1243 мм |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | VGA |
| Изображение | |
| Контрастность хххх:1 | 3000 |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Время отклика | 9.5 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Суммарная мощность звука | 16 Вт |
| Функции | |
| Язык меню | Английский, Украинский, Русский |
| Поддержка DLNA | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Телетекст | Да |
- Цена: Цену уточняйте





