Монокуляр нічного бачення ARCHER NVMA-14 Gen 3 Green Phosphor, Колір: Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2333267953
- +380 (67) 005-95-09
Монокуляр нічного бачення ARCHER NVMA-14
Gen 3 Green Phosphor
Колір: Black
Archer NVMA-14 — це багатофункціональний міні-монокуляр, виготовлений в ударостійкому компактному та ергономічному корпусі, що відповідає стандартам рівня захисту ІР67. Тепер навіть надзвичайні температурні умови (пил, дощ, висока вологість) не стануть перешкодою для виконання складних завдань.
Прилад обладнано системою ручного налаштування яскравості і фокусування для досягнення оптимальної якості зображення залежно від рівня освітлення.Має компактний розмір, невелика вага дозволяє з легкістю встановити прилад на оголів'я або шолом та використовувати як окуляри нічного бачення.
Конкурентною перевагою Archer МУМЛ-14 є можливість використовувати монокуляр у поєднанні з вбудованим ІЧ освітлювачем як приціл для роботи на близьких дистанціях.
Прилад оснащений електронно-оптичним перетворювачем 3-го покоління, що забезпечує бездоганне функціонування за будь-яких умов освітлення.
Особливості:
- Компактна, легка і міцна конструкція
- Сумісність з більшістю видів стрілецької зброї, ІЧ лазерними і освітлювальними приладами, вказівниками, коліматорними та іншими прицілами
- Можливість кріплення на голову, шолом або зброю
- Система ручного налаштування яскравості і фокусування
- Автоматична система захисту від засвічення
- Автоматична система вимикання приладу
- Робота від однієї батареї типу АА або СВ.123
- Вбудований ІЧ освітлювач
Комплектація:
1. Монокуляр нічного бачення Archer NVMA-14
2. Акумулятор (Тип AA NiMH)
3. Батарейка Panasonic CR 123 BLI 1 LITHIUM
4. Зарядний пристрій Compact Charger (для акумуляторів тип AA)
5. Кейс укладальний
6. Ключ для перехідника AA/CR
7. Кріплення QR
8. Кріплення для перехідника «Wilcox»
9. Кронштейн перехідник-призма (з ключем Г-подібним шестигранним 2 мм ISO 2936)
10. Навочник
11. Олівець для оптики
12. Перехідник AA/CR
13. Ремінь для кейсу
14. Серветка для оптики
15. Скло захисне об’єктива
16. Скло захисне окуляру
17. Сумка
18. Шийний ремінь
| Модель | NVMA-14 |
| Покоління | III |
| Роздільна здатність | 60-64 lp/mm |
| Збільшення | 1x (3x, 5x, 8x опційно) |
| Об’єктив | 27 mm |
| Відносний отвір | F/1.2 |
| Поле зору | 40° |
| Діапазон фокусування | 0.25 m ÷ ∞ |
| Діаметр вихідної зіниці | 14 mm |
| Віддалення вихідної зіниці окуляра | 25 mm |
| Діоптрійна корекція окуляра | -6 ÷ +2 dpt |
| Ручне регулювання посилення | так |
| Система відсікання яскравого світла | так |
| Автоматична система вимкнення | так |
| Інфрачервоний освітлювач |
так (вбудований з лінзою заливаючого світла) |
| Живлення | Одна літієва CR123 3В або АА алкалінова 1.5В або перезаряджувані батареї будь-які типу АА чи CR123 з напругою від 1.2В до 3.2В |
| Час роботи при нормальних умовах від батареї | до 60 годин |
| Робочий діапазон температур | -40°C ÷ +50°C |
| Діапазон температур зберігання | -50°C ÷ +70°C |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 120 x 49 x 69 mm |
| Вага | 0.4 kg |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип | Окуляри |
- Ціна: Ціну уточнюйте









