Ніж складаний Spyderco SpydieChef, Колір: Gray, C211TI

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2365234226
- +380 (67) 005-95-09
Ніж складаний Spyderco SpydieChef
Колір: Gray, C211TIng>
Розроблений відомим польським майстром Марціном Слишем, Spydiechef - це надзвичайно вишуканий складаний ніж, що поєднує в собі зручну ергономіку та збалансованість кухарських ножів світового класу і перетворює їх на універсальний, стійкий до впливу навколишнього середовища складаний ніж для повсякденного носіння. Spydiechef - гордий представник серії ультракорозійностійких ножів Spyderco's Salt Series™ - має витончено вигнуте лезо, виготовлене зі сталі LC200N. Цей найсучасніший сплав на основі азоту надзвичайно стійкий до корозії і навіть використовується NASA для виготовлення кулькових підшипників, що застосовуються в аерокосмічній галузі. Широкий профіль і плоска заточка полотна створюють виняткову геометрію кромки, що забезпечує точне різання з низьким тертям.
Щоб зменшити вагу, оптимізувати баланс і спростити очищення, Spydiechef має ручку з відкритою спинкою, яка складається з двох прецизійно оброблених суцільнолитих титанових шкал. На зворотному боці шкали знаходиться міцний механізм Reeve Integral Lock (R.I.L.), який надійно фіксує лезо у відкритому положенні під час використання. Для додаткової безпеки під час роботи у воді на руків'ї також є прокладений отвір для ремінця для легкого кріплення страхувальних ліній та ремінців, а також двостороння глибока кишенькова дротяна кліпса для зручного дворучного носіння та швидкого доступу до наконечника.
Вражаючий синтез високоякісної майстерності та передових корозійно-стійких матеріалів, Spydiechef пропонує надзвичайну продуктивність різання в корпусі, який не боїться навіть найсуворіших умов експлуатації.
Характеристика:
- Загальна довжина: 198 мм
- Довжина клинка: 84 мм
- Сталь: LC200N
- Довжина в закритому стані: 113 мм
- Довжина клинка: 84 мм
- Вага: 108 г
- Товщина клинка: 3 мм
- Рукоятка :Титанова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага ножа | 108 г |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Довжина ножа | 198 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Поверхня | Титан |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: Ціну уточнюйте

