Ніж складаний Spyderco Subvert Sprint Run, Колір: Grey, C239СFP

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2709441548
- +380 (67) 005-95-09
Ніж складаний Spyderco Subvert Sprint Run, Колір: Grey, C239СFP
Технічні характеристики:-
Загальна довжина: 9.30″ (236 мм)
-
Довжина у складеному стані: 5.18″ (132 мм)
-
Довжина клинка / РК: 4.12″ / 4.04″ (105 / 103 мм)
-
Товщина клинка: 0.157″ (4.0 мм)
-
Сталь клинка: CPM 20CV, сатин, Full-Flat Grind
-
Механіка: кулькові шайби в осі; Spyder-отвір для відкривання
-
Замок: LinerLock, товсті скелетовані титанові лайнері
-
Матеріал руків’я: Carbon Fiber + титанові лайнері
-
Кліпса / носіння: праворуч, tip-up (правобічне)
-
Вага: 5.9 oz (167 г)
Що виділяє Sprint Run: лезо з CPM 20CV та суцільні карбонові плашки, при збереженні фірмової ергономіки й потужного LinerLock стандартної моделі Subvert.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага ножа | 108 г |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Довжина ножа | 198 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Поверхня | Титан |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
- Ціна: Ціну уточнюйте



