Ноутбук Apple MacBook Air M1 13.3 256Gb ( MGND3ZP/A ) Gold 2020

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1497992341
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Apple MacBook Air 13" 2020 (MGND3ZP/A) Gold
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Золотистий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.29 кг |
| Довжина | 212.4 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Ширина | 304.1 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | M1 |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
- Ціна: Ціну уточнюйте






