Ноутбук Xiaomi Mi NoteBook Pro 15.6" (JYU4058CN) GTX Intel Core i5 8/256Gb

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498006113
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Xiaomi Mi NoteBook Pro 15.6" (JYU4058CN) GTX Intel Core i5 8/256Gb
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Довжина | 364 мм |
| Товщина | 20.9 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8250U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 1.6 МГц |
| Підключення і зв'язок | |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 8 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
- Ціна: Ціну уточнюйте



