Ноутбук Xiaomi Mi Notebook Air 12.5 Intel Core m3 4GB/ 128Gb Gold (JYU4115CN

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498029441
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Xiaomi Mi Notebook Air 12.5 Intel Core m3 4GB/ 128Gb Gold (JYU4115CN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Золотистий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 37 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.07 кг |
| Довжина | 292 мм |
| Товщина | 12.9 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип процесора | Core M3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте





