Ультрабук Xiaomi Mi Notebook Air 12.5 4/256 Silver (JYU4138CN)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498038433
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультрабук Xiaomi Mi Notebook Air 12.5 4/256 Silver (JYU4138CN)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.07 кг |
| Довжина | 292 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | i5-8200Y |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 4 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
- Ціна: Ціну уточнюйте






