Ноутбук Acer Nitro 7 AN715-51-50DG (NH.Q5HEU.020) Obsidian Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498041533
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Acer Nitro 7 AN715-51-50DG (NH.Q5HEU.020) Obsidian Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Довжина | 363.4 мм |
| Товщина | 23.14 мм |
| Ширина | 256.52 мм |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | 9-е Coffee Lake |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2.4 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: Ціну уточнюйте





