Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-51-590T (NH.Q9BEU.00L) Shale Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498060015
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Acer Nitro 5 AN517-51-590T (NH.Q9BEU.00L) Shale Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Довжина | 403 мм |
| Товщина | 26.9 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-9300H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4.1 МГц |
| Чіпсет | HM370 |
| Оперативна пам'ять | |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
- Ціна: Ціну уточнюйте





