Ваги підлогові електронні CECOTEC Surface Precision 9100 Healthy

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498145721
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги підлогові електронні CECOTEC Surface Precision 9100 Healthy
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення вмісту води | Ні |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте





