Підлогові ваги Cecotec Surface Precision 9450 Full Healthy

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498156516
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогові ваги Cecotec Surface Precision 9450 Full Healthy
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Розмір дисплея | 3.5 дюйм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



