Ваги CECOTEC Surface Precision EcoPower 10000 Healthy Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498365140
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги CECOTEC Surface Precision EcoPower 10000 Healthy Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.46 кг |
| Висота | 318 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




