Ваги підлогові електронні Picooc S3 Lite

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498371446
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги підлогові електронні Picooc S3 Lite
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.64 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
- Ціна: Ціну уточнюйте




