Смарт-ваги YUNMAI X Smart Scale White

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498395079
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смарт-ваги YUNMAI X Smart Scale White
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunmai |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту кісткової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Одиниці виміру | Кілограми, Фунти |
| Розрахунок індексу маси тіла | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




