Ноутбук Dream Machines G1660Ti-15 [NH55DCQ]
![Ноутбук Dream Machines G1660Ti-15 [NH55DCQ], фото 1](https://images.prom.ua/3398087435_noutbuk-dream-machines.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498412974
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук Dream Machines G1660Ti-15 [NH55DCQ]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3275 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | mini DisplayPort, Аудіо вихід/Навушники, Thunderbolt, HDMI, Мікрофонний вхід |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Кенсінгтонський замок |
| Наявність GPS | Ні |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 361 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | MMC, Secure Digital |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Чіпсет звукового адаптера | Intel |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1660Ti |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | 10750H |
| Об'єм кешу L2 | 1.5 Мб |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 2600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 2047 GB |
- Ціна: Ціну уточнюйте

![Ноутбук Dream Machines G1660Ti-15 [NH55DCQ], фото 2](https://images.prom.ua/3398087425_w159_h159_noutbuk-dream-machines.jpg)
![Ноутбук Dream Machines G1660Ti-15 [NH55DCQ], фото 3](https://images.prom.ua/3398087427_w159_h159_noutbuk-dream-machines.jpg)
![Ноутбук Dream Machines G1660Ti-15 [NH55DCQ], фото 4](https://images.prom.ua/3398087426_w159_h159_noutbuk-dream-machines.jpg)
![Ноутбук Dream Machines G1660Ti-15 [NH55DCQ], фото 5](https://images.prom.ua/3398087428_w159_h159_noutbuk-dream-machines.jpg)
