Праска з подачею пара Blaupunkt HSI201BL 2000

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498448862
- +380 (67) 005-95-09
Праска Blaupunkt HSI201BL 2000
Постійна пара подається потоком до 25 г/хв в отвори підошви праски. Після натискання додаткової кнопки парового удару пристрій виробляє до 80 г пари в хвилину, так що навіть сильно пом'яті тканини розгладити не складе труднощів.
Підошва праски з тефлоновим покриттям гарантує легке ковзання пристрою по тканинах, сприятливо впливаючи на комфорт прасування та рівномірно розподіляє температуру по всій його поверхні.
Парова праска HSI201BL оснащена функцією захисту від накипу, яка запобігає утворенню накипу в парових каналах. Завдяки вбудованому смоляному фільтру вода пом'якшується безпосередньо в резервуарі, а праска зберігає свої властивості набагато довше. Функція захисту від крапель завдяки використанню спеціальної мембрани на підошві праски, забезпечує правильний розподіл водяної пари, запобігаючи капання на тканину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Паровий удар | 25 г/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | З парогенератором |
| Функція автовідключення | Так |
| Швидкість подачі пари | 80 г/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 260.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Об'єм резервуара для води | 0.2 л |
| Функція самоочищення | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте


