Фен BABYLISS D322E 2100 Вт

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498464232
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен BABYLISS D322E 2100 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.47 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте






