Фен REMINGTON D5000 travel

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498469545
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен REMINGTON D5000 travel
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 23.9 мм |
| Довжина | 7.1 мм |
| Ширина | 14.2 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте


