Блендер Blaupunkt HBA201 300 Вт

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498473572
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер Blaupunkt HBA201 300 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Колір | Білий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.67 кг |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 372 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
- Ціна: Ціну уточнюйте


