Електричний чайник Blaupunkt EKP401BE

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1498482991
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний чайник Blaupunkt EKP401BE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


