Планшет Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Dark Gray

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498728270
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 T500 3/32GB Wi-Fi Dark Gray
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Процесор планшета | Samsung |
| Стан | Новий |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 476 г |
| Довжина | 157.4 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 247.6 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






