Планшет Samsung Tab S6 Lite 10.4 Wi-Fi 4/64GB Oxford Gray (SM-P610NZAASEK)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498735841
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 10.4 WiFi 4/64GB Gray
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Колір | Сірий |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Exynos 9611 (2.3 ГГц + 1.7 ГГц) |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Процесор планшета | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Стан | Новий |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Формати аудіо | FLAC, AAC, WAV, MP3, MIDI, OGG, AMR, WMA |
| Формати відео | 3GP, AVC/H. 264, AVI, VC-1, WMV, MP4, MKV, 3G2, HEVC, 3GPP, Xvid, H. 264, VP8, MPEG, H. 263 |
| Функції камери | Автофокус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7040 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 12 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Стилус, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Датчик Холла, Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Підтримка операційної системи | Android 10.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 467 г |
| Довжина | 244.5 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 154.3 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
| Тип екрану | PLS TFT |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC, microSD |
- Ціна: Ціну уточнюйте










