Планшет Samsung Tab S6 Lite 10.4 LTE 4/64GB Angora Blue (SM-P615NZAASEK)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498740349
- +380 (67) 005-95-09
Планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" LTE 4/64Gb Blue
Втілюйте ідеї по-новому
Galaxy Tab S6 Lite — ваш суперпортативный і ефективний супутник для нотаток. Він оснащений 10,4-дюймовим дисплеєм в тонкому і легкому корпусі, має інтерфейс One UI 2 на основі Android, укомплектований пером S Pen і готовий до роботи. Малювання, навчання, гри — планшет просто створений бути під рукою.1

Легкий. Тонкий. Ідеально підходить
Galaxy Tab S6 Lite — тонкий і легкий завдяки безшовному суцільнометалевому корпусі. Він з легкістю поміститься в невелику сумочку, а також відрізняється мінімалістичним дизайном. Планшет доступний в кольорах: сірий, блакитний або рожевий.

Намалюйте натхнення з S Pen
Перо S Pen поєднує відразу кілька інструментів для письма. Завдяки зручній формі, низьку затримку і вражаючою чутливості дотику воно стане вашим незамінним помічником у всьому — від малювання до редагування документів. До того ж ви не втратите S Pen завдяки магнітному фіксатора, яким оснащений планшет.

Підготуйтеся до інтенсивної роботи з допомогою практичних порад по навчанню
Конспектування лекцій завдяки S Pen буде легким як ніколи. У процесі конспектування можна робити короткі замітки, а колір змінювати пізніше. Нотатки можна швидко відсортувати, якщо ви зберегли їх з мітками, за якими можна здійснювати пошук. Ви можете навіть писати безпосередньо в PDF-файлах, щоб не накопичувати зайві навчальні матеріали. А коли настане вирішальний момент, у вас все буде впорядковано і напоготові.2

Дизайн, який підкреслює впевненість і стиль
Захистіть свій планшет з допомогою елегантного чохла, що відрізняється дизайном і зручністю. Чохол-книжка для Galaxy Tab S6 повністю захищає пристрій і фіксується за допомогою магнітів, тому ви зможете швидко взяти його з собою перед виходом. Тут навіть передбачена кишеня для пера S Pen, щоб ви не боялися забути його.3

Найближчий кінотеатр — там, де ви
Більш вузька рамка означає більше місця для великого дисплея діагоналлю 10,4 дюйма, яким оснащений цей зручний і компактний планшет. Дивіться фільми в парку або організуйте видеомарафон будинку завдяки двом динамікам в ландшафтній орієнтації, що забезпечують насичений тривимірний звук.1

Швидкість + пам'ять + потужність = епічні гонки
Перемагайте в будь-якій гонці на планшеті для переможців. Швидко завантажуйтесь, працюйте без затримок і залишайтеся на зв'язку завдяки швидкостей стандартів LTE і Wi-Fi. Не турбуйтеся про рівень заряду завдяки тривалій роботі батареї. Зберігайте більше завдяки можливості використання карт пам'яті microSD.4

Ваше місцезнаходження не повинно псувати момент
Коли ви знаходитесь за межами зони дії Wi-Fi, про зв'язок подбає функція автоматичної точки доступу (Auto Hotspot). Створіть безпечне з'єднання між вашим смартфоном і планшетом Galaxy для простого обміну даними. Ніяких налаштувань в меню, ніякого пошуку і хитромудрих паролів.5

Безпека на всіх рівнях захищає те, що належить вам
Samsung Knox пропонує безпека на рівні оборонних технологій. Ваші особисті дані захищені від шкідливого програмного забезпечення і атак зловмисників за допомогою багаторівневої платформи безпеки Knox, яка використовує можливості апаратного забезпечення.

Подбайте про своїх очах
Якщо ви втомлюєтеся від перегляду екрану, спробуйте темний режим інтерфейсу One UI 2, який дозволяє зменшити навантаження на очі. Ви можете залишити його включеним або використовувати тільки перед сном — ваші очі у будь-якому випадку будуть вам вдячні. Крім того, постійно включений темний режим допомагає економити заряд батареї.6

Враховує особливості кожного
Інтерфейс One UI 2 на базі Android пропонує можливості для всіх, змінюючи способи нашого спілкування.
Поліпшення видимості
Завдяки One UI 2 процес персоналізації налаштувань кольору і висококонтрастних елементів став ще простіше. Нову клавіатуру ретельно вдосконалили, поліпшивши видимість і дозвіл.

Краще звучання
Дізнайтеся, як Galaxy нирки золото7 допоможуть вам чути більше. Інтерфейс One UI 2 має унікальні засоби оптимізації звуку, наприклад посилення довколишніх звуків.

1. При вимірі по діагоналі повного прямокутника без урахування округлених кутів. Фактична зона перегляду менше у зв'язку з закругленими кутами.
2. Швидке виділення Quick Highlighter і інтелектуальний пошук Smart Search — опції Samsung Note. Виділення вмісту PDF підтримується у разі якщо файл у форматі PDF відкритий з допомогою Write on PDF. Описані можливості використання S Pen можуть бути доступні лише в деяких програмах.
3. Чохол-книжка для Galaxy Tab S6 Lite продається окремо.
4. Фактична ємність може відрізнятися в залежності від країни або регіону. Карта пам'яті microSD продається окремо. До 1 Тб. У зовнішній пам'яті (microSD) можна зберігати мультимедійний файли (фото, відео, музика), але зберігання програм не підтримується.
5. Функція Auto Hotspot доступна тільки для встановлення з'єднання між смартфонами Samsung і планшетами Samsung. Для використання функції Auto Hotspot обидва пристрої повинні бути приєднані до однієї і тієї ж облікового запису Samsung. Доступність мобільного точки доступу на телефоні може залежати від політики оператора зв'язку. Для використання функції Auto Hotspot потрібна операційна система Android 10 або більш пізньої версії.
6. Доступність функцій, програм і служб інтерфейсу One UI може відрізнятися залежно від пристрою, версії операційної системи і країни.
7. Galaxy Buds+ продаются отдельно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Колір | Блакитний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Exynos 9611 (2.3 ГГц + 1.7 ГГц) |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Процесор планшета | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Формати аудіо | FLAC, AAC, WAV, MP3, MIDI, OGG, AMR, WMA |
| Формати відео | 3GP, AVC/H. 264, AVI, VC-1, WMV, MP4, MKV, 3G2, HEVC, 3GPP, Xvid, H. 264, VP8, MPEG, H. 263 |
| Функції камери | Автофокус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7040 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Час роботи від акумулятора | 12 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Стилус, Швидка зарядка, Датчик освітленості, Датчик Холла, Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Підтримка операційної системи | Android 10.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 467 г |
| Довжина | 244.5 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 154.3 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
| Тип екрану | PLS TFT |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC, microSD, microSDXC |
- Ціна: Ціну уточнюйте










