Samsung Galaxy S21 8/128GB SM-G991B/DS Phantom Grey
OPEN BOX

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498753196
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 171 г |
| Висота | 71.2 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Ширина | 151.7 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Exynos 2100 |
- Ціна: Ціну уточнюйте





