Смартфон Samsung Galaxy S10+ 8/512GB SM-G975F/DS Ceramiс Black
OPEN BOX

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498757095
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Samsung Galaxy S10+ 8/512GB SM-G975 DS Ceramiс Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 г |
| Висота | 157 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Ширина | 75.3 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.4 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
- Ціна: Ціну уточнюйте




