Смартфон Samsung Galaxy A11 SM-A11 5FZKN 2/32GB Black
OPEN BOX

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498762030
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Samsung Galaxy A11 SM-A11 5FZKN 2/32GB Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 177 г |
| Висота | 161.4 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 76.3 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 410 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
- Ціна: Ціну уточнюйте




