Смартфон Samsung Galaxy A31 4/64GB Prism Crush Blue

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498771554
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Samsung Galaxy A31 4/64GB Prism Crush Blue
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Висота | 159.3 мм |
| Товщина | 8.6 мм |
| Ширина | 73.1 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5 мА/год |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
- Ціна: Ціну уточнюйте




