Смартфон Xiaomi Poco X3 NFC 6/64GB Shadow Gray

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498931315
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Poco X3 NFC 6/64GB Shadow Gray
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Висота | 165.3 мм |
| Товщина | 9.4 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
- Ціна: Ціну уточнюйте




