Смартфон OPPO A15 2/32GB Dynamic Black
OPEN BOX

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498950785
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон OPPO A15 2/32GB Dynamic Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4230 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 175 г |
| Висота | 164 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




