Смартфон OPPO A52 4/64GB Stream White

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1498962572
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон OPPO A52 4/64GB Stream White
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Висота | 75.5 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 610 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте






