Смартфон Xiaomi Mi 10T Lite 6/128GB Pearl Gray

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1499425619
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Mi 10T Lite 6/128GB Pearl Gray
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214.5 г |
| Висота | 165.3 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 76.8 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
- Ціна: Ціну уточнюйте





