Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB Polar White

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1499539140
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 3/64GB Polar White
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5020 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 199 г |
| Висота | 162.3 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Ширина | 77.2 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.53 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 MB |
- Ціна: Ціну уточнюйте





