Смартфон Huawei P Smart S 4/128GB Breathing Crystal

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1499589011
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Huawei P Smart S 4/128GB Breathing Crystal
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 163 г |
| Висота | 157.4 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Ширина | 73.2 мм |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 418 |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




