Смартфон Huawei P smart Z 4/64GB Midnight Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1499596168
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Huawei P smart Z 4/64GB Midnight Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196.8 г |
| Висота | 163.5 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Ширина | 77.3 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.59 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 391 |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Процесор | Hisilicon Kirin 710F |
- Ціна: Ціну уточнюйте




