Смартфон Huawei P Smart 2021 4/128GB Blush Gold

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500056550
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Huawei P Smart 2021 4/128GB Blush Gold
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Золотистий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Висота | 166 мм |
| Товщина | 9.26 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
- Ціна: Ціну уточнюйте




