Зовнішній жорсткий диск Apacer AC236 1TB 5400rpm 8MB AP1TBAC236Y-1 2.5" USB 3.2

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500721770
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC236 1TB 5400rpm 8MB AP1TBAC236Y-1 2.5" USB 3.2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зовнішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 5000 Мб/сек |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Висота | 10.8 мм |
| Довжина | 128.8 мм |
| Ширина | 79.4 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


