Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Toshiba (HDTB410EK3AA)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500736972
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Toshiba (HDTB410EK3AA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Вид | Зовнішній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 5000 Мб/сек |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 119 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



