Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J53 Exceptional 10000mAh Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500780374
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J53 Exceptional 10000mAh Black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 256 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


