Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J42 High (10000mAh) black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500790103
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J42 High (10000mAh) black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 239 г |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



