Портативний зарядний пристрій Power Bank HOCO J66a Fountain 20000 mAh Серый

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500813579
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій Power Bank HOCO J66a Fountain 20000 mAh Серый
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 236 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


