Портативний зарядний пристрій PowerBank с быстрой зарядкой PD/QC BASEUS Super mini 10000mAh

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500818268
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій PowerBank с быстрой зарядкой PD/QC BASEUS Super mini 10000mAh
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


