Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J66 Fountain (10000mAh) red

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500825198
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J66 Fountain (10000mAh) red
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 236 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


