Портативний зарядний пристрій Power Bank Baseus Gentleman Digital Display 10000 mAh

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500902445
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій Power Baseus Gentleman Digital Display 10000 mAh
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 233 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



