Портативний зарядний пристрій Power Bank Remax Kikon Series 10000 mAh Black RPP-135-BLACK

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500917017
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій Power Bank Remax Kikon Series 10000 mAh Black RPP-135-BLACK
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


