Портативний зарядний пристрій Power Bank Proda Cather PD-P23 10 000 mAh Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1500932545
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій Power Bank Proda Cather PD-P23 10 000 mAh Black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proda |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 15.1 мм |
| Довжина | 150.5 мм |
| Ширина | 73.6 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

