Портативна акустика JBL Flip 5 Black (FLIP5BLK)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1502489334
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна акустика JBL Flip 5 Black (FLIP5BLK)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Висота | 69 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Ширина | 181 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



