Портативна акустика Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2 White (LYYX01ZM)

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1502516118
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна акустика Xiaomi Mi Bluetooth Speaker 2 White (LYYX01ZM)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор |
| Чутливість | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 93.3 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


