Робот-пилосос ILIFE A9S Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1503122329
+380 (67) 005-97-87
- +380 (67) 005-95-09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пилосос ILIFE A9S Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iLife |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність акумулятору | 2.6 А. г |
| Режими руху | назад-вперед, уздовж стін, по спіралі |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 2.53 кг |
| Висота робота-пилососа | 320 мм |
| Глибина робота-пилососа | 76 мм |
| Ширина робота-пилососа | 330 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте





