Робот-пилосос з вологим прибиранням Mi RoboRock S5 Max Black

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1503126670
- +380 (67) 005-95-09
Робот-пилосос з вологим прибиранням
RoboRock S5 Max Black
Обладнаний досконалою системою навігації, яка включає сенсори, акселерометр, одометр, інфрачервоний датчик, компас та інші, робот-пилосос Xiaomi буде точно аналізувати приміщення, щоб максимально безпечно переміщатися по будинку. Крім того, ретельне планування маршруту дозволить запобігти його падінню зі сходів та виключити удари об предмети інтер'єру.
Ємний літій-іонний акумулятор гарантує до 3 годин безперервної роботи Roborock S5 Max. Розумний робот-пилосос по закінченню прибирання автоматично повернеться на док-станцію для поповнення заряду, щоб наступного разу одразу приступити до очищення без зайвих очікувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 0.46 л |
| Споживана потужність | 58 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність акумулятору | 5.2 А. г |
| Режими руху | назад-вперед, уздовж стін, по спіралі |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.5 кг |
| Висота робота-пилососа | 350 мм |
| Глибина робота-пилососа | 97 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




